Ofertă acceptată Cumpărare directă

Purificator de aer cu filtru Hepa DEPURO 70H

Număr anunț
DA20512824
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
Furnizor / câștigător
PROINDUSTRIE SRL (CUI RO18712516)
Cod CPV
42514300-5 · Aparate de filtrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
837,82 RON
Valoare atribuită
837,82 RON
Data publicării
04.06.2018 14:51
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

837,82 RON

din 837,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.