Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reabilitare podea si alte elemente din sala de fitness

Număr anunț
DA36307236
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
Furnizor / câștigător
COVERALL TRADE PARTNER S.R.L. (CUI 28706406)
Cod CPV
45442300-0 · Lucrari de protectie a suprafetelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.863,56 RON
Data publicării
14.08.2024 14:30
Data finalizării
19.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.863,56 RON