Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie seif antiefractie

Număr anunț
DA20503816
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
Furnizor / câștigător
ROTTNER SECURITY ROMANIA SRL (CUI RO21537911)
Cod CPV
44421300-0 · Seifuri pentru bani (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.289 RON
Valoare atribuită
2.289 RON
Data publicării
04.06.2018 10:10
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.289 RON

din 2.289 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.