- Număr anunț
- DA20512705
- Autoritate contractantă
- COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA - În Insolvență (CUI RO16063013)
- Furnizor / câștigător
- MOLDVIOCOM SRL (CUI RO5076190)
- Cod CPV
- 44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.092,50 RON
- Valoare finală
- 1.092,50 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 14:48
- Data finalizării
- 05.06.2018 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.