Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA GAURIT PERC 2 ACUM. GSB 120-LI

Număr anunț
DA20514406
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435,29 RON
Valoare atribuită
435,29 RON
Data publicării
04.06.2018 15:53
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435,29 RON

din 435,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.