Atribuită Cumpărare directă

R13184/16.08.2024 - PRELUNGIRE TRASEU FRIGORIFIC

Număr anunț
DA36307665
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
PDA-INSTAL CLIMA SRL (CUI 38353581)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
336 RON
Data publicării
16.08.2024 14:30
Data finalizării
19.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336 RON