Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrai de montaj iluminat hidranti
- Număr anunț
- DA20522787
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE CULTURA SI ARTA AL JUDETULUI TIMIS (CUI 12574082)
- Furnizor / câștigător
- SERVSTING SRL (CUI RO14490395)
- Cod CPV
- 45255400-3 · Lucrari de montaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.838 RON
- Valoare atribuită
- 1.838 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 12:20
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.838 RON
din 1.838 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro