Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari ornamentale

Număr anunț
DA20449911
Autoritate contractantă
DIRECTIA EDUCATIE CULTURAL-SPORTIVA SI IDENTITATE COMUNITARA VOLUNTARI (CUI 18402914)
Furnizor / câștigător
BRILIANT - ACTIV SRL (CUI RO22762040)
Cod CPV
45451100-4 · Lucrari ornamentale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.480 RON
Valoare atribuită
168.480 RON
Data publicării
25.05.2018 10:32
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168.480 RON

din 168.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.