Ofertă acceptată Cumpărare directă

High-Capacity cDNA; Maxima H Minus; ROX Solution; TaqMan™; Phusion Flash High-Fidelity; TRIzol™ Plus

Număr anunț
DA20519231
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24965000-6 · Enzime (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.225 RON
Valoare atribuită
11.225 RON
Data publicării
05.06.2018 10:36
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.225 RON

din 11.225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.