Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAITEI BANEASA 200G

Număr anunț
DA20516232
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII CU PROGRAM PRELUNGIT NR.32 (CUI 29181312)
Furnizor / câștigător
ZAZI COMPANY SRL (CUI 21815066)
Cod CPV
15850000-1 · Paste fainoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22,90 RON
Valoare atribuită
22,90 RON
Data publicării
05.06.2018 08:48
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22,90 RON

din 22,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.