Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE AUTORIZARE INTERNA ELECTRICIENI D.P.D.V AL SECURITATII MUNCII

Număr anunț
DA20491314
Autoritate contractantă
Regia de Administrare a Domeniului Public si Privat al judetului Arges (CUI RO27457340)
Furnizor / câștigător
RAISA STYLE SRL (CUI 15946075)
Cod CPV
80550000-4 · Servicii de formare in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare finală
1.300 RON
Data publicării
31.05.2018 10:43
Data finalizării
05.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.