Atribuită Cumpărare directă

Aparate de filtrare a apei

Număr anunț
DA36308000
Autoritate contractantă
Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.492,86 RON
Data publicării
16.08.2024 14:30
Data finalizării
19.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.492,86 RON