Atribuită Cumpărare directă

Instalare aparat aer conditioat

Număr anunț
DA36308289
Autoritate contractantă
GRADINITA NR 244 (CUI 33324755)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
45300000-0 · Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
504,12 RON
Data publicării
16.08.2024 14:30
Data finalizării
19.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,12 RON