Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in domeniul sanatatii si securitatii in munca si al situatiilor de urgenta
- Număr anunț
- DA20521535
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE DEZVOLTARE ECONOMICO SOCIALA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 9925566)
- Furnizor / câștigător
- SANASEC SRL (CUI RO19116422)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.268 RON
- Valoare atribuită
- 2.268 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 11:41
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.268 RON
din 2.268 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro