Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOIA

Număr anunț
DA20514128
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "CASUTA CU POVESTI (CUI 4426786)
Furnizor / câștigător
COSBIA IMPEX SRL (CUI RO7355744)
Cod CPV
15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25 RON
Valoare atribuită
25 RON
Data publicării
04.06.2018 15:40
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
04.06.2018 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25 RON

din 25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.