Atribuită Cumpărare directă

Manusi examinare NITRIL, nepudrate, S, M, L si XL LIVRARE 24-48H

Număr anunț
DA36308822
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
18424000-7 · Manusi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
399,60 RON
Data publicării
19.08.2024 14:30
Data finalizării
20.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,60 RON