Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Creare site web complex, de prezentare, bilingv (RO/EN)
- Număr anunț
- DA20513887
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
- Furnizor / câștigător
- HASS WEB DESIGN SRL (CUI 18715105)
- Cod CPV
- 72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.500 RON
- Valoare atribuită
- 9.500 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 15:30
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.500 RON
din 9.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro