Ofertă refuzată Cumpărare directă

Vouchere de vacanta; tichete de vacanta

Număr anunț
DA20519214
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VEDEA (CUI 18990628)
Furnizor / câștigător
PLUXEE ROMANIA S.R.L. (CUI RO11071295)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,24 RON
Valoare finală
0,24 RON
Data publicării
05.06.2018 10:36
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.