Atribuită Cumpărare directă

GEL DEZINFECTANT MAINI PENTRU PIELE SENSIBILA PHAGO'GEL 0,5 L IN STOC

Număr anunț
DA36309150
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
Furnizor / câștigător
ROSALVAMED PLUS S.R.L. (CUI 43233441)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
494,34 RON
Data publicării
19.08.2024 14:30
Data finalizării
20.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

494,34 RON