Ofertă acceptată Cumpărare directă

Brosura informare

Număr anunț
DA20501406
Autoritate contractantă
ORASUL OVIDIU (CUI 4301359)
Furnizor / câștigător
ENTER MEDIA SRL (CUI RO22101804)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.900 RON
Valoare atribuită
11.900 RON
Data publicării
04.06.2018 08:21
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 07:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.900 RON

din 11.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.