Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE ORGANIZARE EVENIMENTE

Număr anunț
DA20498577
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
GESZTEREDI ANDREA (CUI RO19889347)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.500 RON
Valoare finală
18.500 RON
Data publicării
31.05.2018 15:09
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.