Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare inclataminte pacienti

Număr anunț
DA20524846
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Mocrea (CUI 3678360)
Furnizor / câștigător
MAXIMOD S.R.L. (CUI RO5799589)
Cod CPV
18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.090 RON
Valoare atribuită
6.090 RON
Data publicării
05.06.2018 13:30
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 16:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.090 RON

din 6.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.