Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN BRATESCU
- Număr anunț
- DA20522216
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ,,CONSTANTIN BRATESCU,, (CUI 4515719)
- Furnizor / câștigător
- MONTERIAT 2016 SRL (CUI RO32101810)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 793,67 RON
- Valoare atribuită
- 793,67 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 12:01
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
793,67 RON
din 793,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro