Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet alimentePachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 55711014 PRET DE CATALOG: 3.420,84 RON / Unitat

Număr anunț
DA20524198
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.420,84 RON
Valoare atribuită
3.420,84 RON
Data publicării
05.06.2018 13:08
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.420,84 RON

din 3.420,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.