Atribuită Cumpărare directă

Masina de spalat rufe frontala BEKO B3WFU58215W, AquaTech, SteamCure, 8kg, 1200rpm, Clasa A, alb

Număr anunț
DA36309422
Autoritate contractantă
Comuna Ciucsangeorgiu jud. Harghita (CUI 4246114)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713210-8 · Masini de spalat si uscat rufe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.386,47 RON
Data publicării
19.08.2024 14:30
Data finalizării
21.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.386,47 RON