Atribuită Cumpărare directă

Aparat foto digital CANON PowerShot SX70 HS, 20 MP, 4K, Wi-Fi, negru

Număr anunț
DA36309448
Autoritate contractantă
Comuna Ciucsangeorgiu jud. Harghita (CUI 4246114)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.352,86 RON
Data publicării
19.08.2024 14:30
Data finalizării
20.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.352,86 RON