Atribuită Cumpărare directă

Kit histologie conventionala pentru procesarea a 1000 de probe - REF. 14501/01.08.2024 ANAT.PATOLOGI

Număr anunț
DA36309474
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
19.08.2024 14:30
Data finalizării
19.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON