Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARANJAMENTE FLORALE

Număr anunț
DA20532658
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
IRIMIAS EVA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 14481494)
Cod CPV
03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.873 RON
Valoare atribuită
1.873 RON
Data publicării
06.06.2018 10:09
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.873 RON

din 1.873 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.