Ofertă refuzată Cumpărare directă

lemn de foc

Număr anunț
DA20528774
Autoritate contractantă
COMUNA POIENILE DE SUB MUNTE (PRIMARIA) (CUI 3694675)
Furnizor / câștigător
LUCA TRANS EXPO SRL (CUI 34669604)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.400 RON
Valoare finală
70.400 RON
Data publicării
05.06.2018 16:00
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 17:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.