Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZIE/REPARATIE CANON IR 2016
- Număr anunț
- DA20528363
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DRAGOMIR HURMUZESCU (CUI 4300795)
- Furnizor / câștigător
- MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI RO11794217)
- Cod CPV
- 50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,08 RON
- Valoare atribuită
- 210,08 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 15:38
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210,08 RON
din 210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro