Atribuită Cumpărare directă

Achizitie beton C25/30

Număr anunț
DA36310130
Autoritate contractantă
ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
Furnizor / câștigător
ARCIF PROD SRL (CUI 15465349)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
134.820 RON
Data publicării
19.08.2024 14:30
Data finalizării
20.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.820 RON