Ofertă refuzată Cumpărare directă

Alimente

Număr anunț
DA20496791
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT RIKI-PRIKI RESITA (CUI 28340720)
Furnizor / câștigător
CITRUS FRUITS SRL (CUI RO15787832)
Cod CPV
03221112-4 · Morcovi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.499,55 RON
Valoare finală
1.499,55 RON
Data publicării
31.05.2018 13:54
Termen limită
06.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.