Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VASELINA DIVINOL UNIVERSALA 5 KG
- Număr anunț
- DA20530118
- Autoritate contractantă
- COMUNA NOSLAC (CONSILIUL LOCAL NOSLAC ALBA) (CUI 4562370)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 09221100-5 · Vaselina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112,10 RON
- Valoare atribuită
- 112,10 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 08:30
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
112,10 RON
din 112,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro