Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI HIDRAULIC H46 - 20 LITRI
- Număr anunț
- DA20527012
- Autoritate contractantă
- COMUNA VIILE SATU MARE (CUI 3896640)
- Furnizor / câștigător
- FANTEZIS SRL (CUI RO14265008)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 345 RON
- Valoare atribuită
- 345 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 14:48
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2018 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
345 RON
din 345 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro