Ofertă acceptată Cumpărare directă

BENZINA EURO 5

Număr anunț
DA20526425
Autoritate contractantă
BRAICAR SA (CUI RO10597853)
Furnizor / câștigător
DANBO IMPEX SRL (CUI RO2238875)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.644 RON
Valoare atribuită
28.644 RON
Data publicării
05.06.2018 14:24
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.644 RON

din 28.644 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.