Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COMBUSTIBIL
- Număr anunț
- DA20523101
- Autoritate contractantă
- REDISZA SA (CUI RO24864080)
- Furnizor / câștigător
- JETOIL-REM SRL (CUI 30048981)
- Cod CPV
- 09211600-7 · Uleiuri pentru sisteme hidraulice si pentru alte utilizari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 943,23 RON
- Valoare atribuită
- 943,23 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 12:31
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
943,23 RON
din 943,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro