Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carburanti auto pe baza de carduri valorice
- Număr anunț
- DA20522128
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN SIBIU (CUI 20820048)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.748,60 RON
- Valoare atribuită
- 56.748,60 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 11:58
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 09:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56.748,60 RON
din 56.748,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro