Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina super euro 5

Număr anunț
DA20519905
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TESLUI (CUI 15102262)
Furnizor / câștigător
PROGAS SRL (CUI RO15280014)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347,90 RON
Valoare atribuită
347,90 RON
Data publicării
05.06.2018 10:56
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347,90 RON

din 347,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.