Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUNGA URINA COPII 100ML / SAC RECOLTARE URINA 100ML PEDIATRICA, STERILE, AMB. UNITAR
- Număr anunț
- DA20535713
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141615-4 · Pungi pentru recoltarea urinei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19 RON
- Valoare atribuită
- 19 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 11:52
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19 RON
din 19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro