Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculatoare de birou

Număr anunț
DA20532955
Autoritate contractantă
COMUNA PUTINEIU (CUI 5123594)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.712,57 RON
Valoare atribuită
11.712,57 RON
Data publicării
06.06.2018 10:17
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.712,57 RON

din 11.712,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.