Ofertă acceptată Cumpărare directă

Macara pivotanta electrica cu sarcina de ridicare 0.8 - 1.0 tf

Număr anunț
DA20528053
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
Furnizor / câștigător
SOLINVEST SRL (CUI RO1630667)
Cod CPV
42414100-2 · Macarale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.726,50 RON
Valoare atribuită
54.726,50 RON
Data publicării
05.06.2018 15:24
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54.726,50 RON

din 54.726,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.