Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BX115 Fir acid poliglicolic - BICRIL 1 lungime 150 cm
- Număr anunț
- DA20526579
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI RO8936885)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504,60 RON
- Valoare atribuită
- 504,60 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 14:36
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
504,60 RON
din 504,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro