Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE FIZIOKINETOTERAPIE

Număr anunț
DA20520767
Autoritate contractantă
Club Sportiv Municipal Bistrita (CUI 4426891)
Furnizor / câștigător
PHYSIOKINETIC GROUP ARA SRL (CUI 37392841)
Cod CPV
85142100-7 · Servicii de fizioterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
05.06.2018 11:20
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.