Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse

Număr anunț
DA20535889
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC COSTESTI (CUI 4971928)
Furnizor / câștigător
MANU TOP MARKET SRL (CUI RO33979380)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.669,73 RON
Valoare atribuită
5.669,73 RON
Data publicării
06.06.2018 11:57
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 17:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.669,73 RON

din 5.669,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.