Ofertă acceptată Cumpărare directă

Biscuiti Tedy 50g

Număr anunț
DA20527311
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT JUNIOR NR 26 (CUI 29368907)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,60 RON
Valoare atribuită
129,60 RON
Data publicării
05.06.2018 14:57
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,60 RON

din 129,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.