Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACH DIR

Număr anunț
DA20524270
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII GULLIVER CU PROGRAM PRELUMGIT (CUI 16028423)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15896000-5 · Produse congelate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,60 RON
Valoare atribuită
187,60 RON
Data publicării
05.06.2018 13:10
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,60 RON

din 187,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.