Atribuită Cumpărare directă

Incaltaminte ULTRA RAPTOR II GTX - Salvamont

Număr anunț
DA36310832
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean pentru Promovarea Turismului si Coordonarea Activitatii de SALVAMONT Bacau (CUI 31988145)
Furnizor / câștigător
FUBYSPORT S.R.L. (CUI 43668535)
Cod CPV
18823000-4 · Incaltaminte pentru munte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.932,75 RON
Data publicării
19.08.2024 14:30
Data finalizării
20.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.932,75 RON