Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE(ulei lant,ulei amestec fir nylon 2.7 mm,autocut 46-2)

Număr anunț
DA20528947
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
ARCHAEUS GRUP SRL (CUI RO22612795)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.147,21 RON
Valoare atribuită
1.147,21 RON
Data publicării
05.06.2018 16:13
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.147,21 RON

din 1.147,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.