Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motocoasa STIHL FS89

Număr anunț
DA20526406
Autoritate contractantă
COMUNA OCNITA (CUI 4344520)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.385,71 RON
Valoare atribuită
1.385,71 RON
Data publicării
05.06.2018 14:23
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
05.06.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.385,71 RON

din 1.385,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.