Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRATAR FONTA D400 580x510

Număr anunț
DA20520390
Autoritate contractantă
PUBLISERV SA (CUI RO9126534)
Furnizor / câștigător
EUROEM (CUI RO17161818)
Cod CPV
44618340-0 · Capace (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.860 RON
Valoare atribuită
5.860 RON
Data publicării
05.06.2018 11:10
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.860 RON

din 5.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.